Okulary służą
nie tylko do patrzenia,
lecz także do bycia
widzianym.
Zapraszamy

Okulary korekcyjne

Oferujemy największy wybór opraw okularowych począwszy od modeli za 59zł, a skończywszy na najnowszych kolekcjach światowych marek.

Soczewki okularowe

Okulary to nie tylko oprawki, ale również soczewki okularowe. W naszym salonie proponujemy najwyższej jakości soczewki okularowe wiodących światowych marek optycznych Rodenstock czy Zeiss.

Zaawansowane technologicznie soczewki okularowe od firmy Rodenstock są odpowiednie do Twoich indywidualnych potrzeb. Soczewki okularowe znacząco różnią się pod względem jakości. Wybierając Rodenstock, wybierasz jakość, tradycję i bezpieczeństwo. Za innowacyjnymi soczewkami okularowymi kryją się lata badań, wiedza oraz rewolucyjne technologie. Najwyższa jakość wykonania, precyzyjne szlifowanie, wyjątkowe materiały, innowacyjne powłoki – to fundament, na którym możesz polegać.

Współpracujemy również  z innymi producentami takimi jak: Hoya Lens, Szajna Laboratorium Optyczne czy JZO.

Rodenstock jest międzynarodową korporacją z siedzibą w Monachium, działającą w ponad 80 krajach świata. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją, marketingiem i sprzedażą korekcyjnych soczewek i opraw okularowych. Prawie 140 lat doświadczenia, zrozumienie trendów mody oraz niemiecka technologia sprawiają, iż produkty Rodenstock są nagradzane międzynarodowymi wyróżnieniami za jakość i design. Dzięki niezwykłej kompetencji oferta soczewek i opraw okularowych Rodenstock zapewnia każdemu klientowi optymalne rozwiązanie dopasowane do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Okulary Rodenstock są doskonałą propozycją nawet dla najbardziej wymagających klientów, realizują podstawowe zobowiązanie firmy.

Zapraszamy

Oprawy w zdecydowanej większości wykonywane są ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół – w każdej oprawce zamknięta jest wizja projektanta. Zespół specjalistów dysponuje zaawansowanym oprogramowaniem projektowym oraz najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Polsce.

Zapraszamy

W formule 1 szybkość to kluczowy czynnik decydujący o sukcesie. Przy konstruowaniu zwycięskiego bolidu trzeba wziąść pod uwagę wiele detali, które połączone w jedną wspólną całość i dopracowane do perfekcji pozwala uzyskać najlepszy wynik.

Ta sama filozofia została zastosowana przy projektowaniu okularów. Im lepszy design i bardziej innowacyjny materiał tym większy sukces. Red Bull Racing Eyewear używa lekkich i zarazem wytrzymałych materiałów, które urzekają inżynierią i projektem. To najnowsza, innowacyjna technologia.

Zapraszamy

Etnia Barcelona marka skupiająca się na idei bycia wolnym. Szczyci się śmiałymi projektami dla wszystkich typów ludzi, kolorystyka, która podkreśla osobowość poszczególnych twarzy, jest elementem wyróżniającym markę wśród designerskich projektów. Tradycja bardzo wysokiej jakości standardów produkcyjnych jest widoczna we wszystkich okularach, które pochodzą z fabryki Etnia Barcelona.

Zapraszamy

Jeden z czołowych producentów optyki okularowej, łączący wiedze techniczną i innowacyjne pomysły, aby zapewnić każdemu użytkownikowi wyjątkowe doznania wzrokowe. W ofercie znajdują się zaskakujące rozwiązania wychodzące daleko poza standardowe soczewki okularowe.

Zapraszamy
Umów się na badanie
Wzrok jest najważniejszym ze zmysłów. Zadbaj o niego już dziś. Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na badanie korzystając z naszego formularza.

  Pn-Pt: 10:00-19:00
  Sob: 10:00-14:00

  ul. Wyszyńskiego 45b
  53-330 Wrocław

  salondobryoptyk@gmail.com
  Umów się na wizytę