Okulary służą
nie tylko do patrzenia,
lecz także do bycia
widzianym.
Zapraszamy

Okulary przeciwsłoneczne

Oferujemy bardzo duży wybór okularów przeciwsłonecznych wyposażonych w różne kolory i odcienie szkieł oraz o różnym stopniu przyciemnienia w zależności od warunków, w których będą wykorzystywane. Różnorodność modeli, począwszy od modeli sportowych a skończywszy na eleganckich w stylu glamour, pozwoli na wybranie produktu odpowiedniego dla potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Okulary przeciwsłoneczne to element stroju, modowy dodatek do naszej stylizacji, ale przede wszystkim to ochrona dla oczu. Najważniejszym elementem okularów przeciwsłonecznych to ich szkła – powinny być wyposażone w filtry chroniące nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, które wpływa bardzo destrukcyjnie na delikatną skórę wokół oczu, powierzchnie gałki ocznej oraz struktury wewnętrzne oka.

Dostępne w naszym salonie okulary przeciwsłoneczne są wyposażone w filtry chroniące oczy przed promieniowaniem UV.

W formule 1 szybkość to kluczowy czynnik decydujący o sukcesie. Przy konstruowaniu zwycięskiego bolidu trzeba wziąść pod uwagę wiele detali, które połączone w jedną wspólną całość i dopracowane do perfekcji pozwala uzyskać najlepszy wynik.

Ta sama filozofia została zastosowana przy projektowaniu okularów. Im lepszy design i bardziej innowacyjny materiał tym większy sukces. Red Bull Racing Eyewear używa lekkich i zarazem wytrzymałych materiałów, które urzekają inżynierią i projektem. To najnowsza, innowacyjna technologia.

Zapraszamy

Etnia Barcelona marka skupiająca się na idei bycia wolnym. Szczyci się śmiałymi projektami dla wszystkich typów ludzi, kolorystyka, która podkreśla osobowość poszczególnych twarzy, jest elementem wyróżniającym markę wśród designerskich projektów. Tradycja bardzo wysokiej jakości standardów produkcyjnych jest widoczna we wszystkich okularach, które pochodzą z fabryki Etnia Barcelona.

Zapraszamy
Umów się na badanie
Wzrok jest najważniejszym ze zmysłów. Zadbaj o niego już dziś. Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na badanie korzystając z naszego formularza.

  Pn-Pt: 10:00-19:00
  Sob: 10:00-14:00

  ul. Wyszyńskiego 45b
  53-330 Wrocław

  salondobryoptyk@gmail.com
  Umów się na wizytę